Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

ФК «Єврошпон-Смига» взяв участь у яскравому турнірі «Veres Cup»

Довгоочікуваний турнір «Veres Cup» U-11 пройшов вдало та з яскравими емоціями для ФК «Єврошпон-Смига».

Напередодні змагань, у центрі міста Рівне пройшло чудове жеребкування між учасниками змагань. Окрім тренерів, були присутні капітани кожної команди. Це хороші враження для юних футболістів, які на власних очах бачать цей процес і відразу знають суперника, з яким порівнюватимуть сили на груповому етапі. А гравець, який правильно назвав групи, отримував подарунок.

Наші суперники та результати на груповій стадії:

ФК «Олімп» м. Рівне 0:1 ФК “Єврошпон-Смига”

ФК «Стандарт» м. Рівне 0:2 ФК “Єврошпон-Смига”

ДЮСШ Верес 0:4 ФК “Єврошпон-Смига”

Отримавши три перемоги, вийшли з першого місця у півфінальну частину, де довелось змагатись із ДЮСШ м. Костопіль. Матч із багатьма моментами, які не вдавалось реалізувати. Кожна помилка могла коштувати гри у фіналі. Адже 15 хв матчу не так багато, щоб наздоганяти втрачене. Фінальний свисток сповістив про мінімальну перевагу наших смижан – 2:1.

Фінальний матч пройшов у шаленому темпі та дуже напружено. Атака за атакою, як з однієї так іншої сторони. Гучна підтримка вболівальників та яскрава гра футболістів стала своєрідною окрасою турніру. По завершенні матчу, переможця визначено не було – 2:2. Все вирішувала футбольна лотерея, яка на цей раз була на боці ФК «Зоря».

Отже, ми стали срібними призерами турніру «Veres Cup». Кожен гравець ФК «Єврошпон-Смига» отримав чудові рюкзаки із атрибутикою Вереса. Дякуємо організаторам за чудове свято для наших дітей. Особлива подяка генеральному спонсору ПрАТ «Єврошпон-Смига» за постійну фінансову підтримку у виїзних турнірах.

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →