Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Курс на порятунок життя

        Кожній  працюючій людині потрібні безпечні умови праці та своєчасна домедична допомога у разі надзвичайної ситуації чи загостренні хвороби. Нерідко хвороби серця чи інсульт можуть викликати раптове погіршення стану людини на очах у працівників підприємства. За статистикою ВООЗ, кожні 40 секунд в Европі стається раптова зупинка кровообігу, найчастішою причиною якої у дорослих є фібриляція шлуночків. Єдиним способом її лікуваання є нанесення електричного розряду (дефібриляція).  Раннє проведення дефібриляції (на 3 – 5 хвилині) сприяє в 50 – 70% випадків успішній реанімації, а в подальшому її успішність знижується на 10% кожної відстроченої хвилини.Тому, щоб врятувати чиєсь життя потрібні певні кроки. У цих випадках навики надання домедичної допомоги стають надважливими.

Тому для працівників ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» було проведено практичний тренінг «Курс порятунку життя». Курс проводили співробітники екстреної медичної допомоги Рівненської області, які є сертифікованими інструкторами міжнародних організацій та навчально-тренувального відділу екстреної допомоги.

Тренінг включає в себе модулі:

  1. «Алгоритм базової підтримки життя» (Basic Life Support);
  2. «Базова  серцево-легенева реанімація в дорослих з використанням АЗД»;
  3. «Стабільне положення. Обстукція дихальних шляхів стороннім тілом. Особливості реанімації при утопленні»;
  4. «Критичні кровотечі та методи їх зупинки».

   Основна мета тренінгу- це формування чіткого алгоритму дій та набуття практичних навичок при наданні домедичної допомоги.

Сучасні методи підходу до навчання, досвідчені інструктори з практичним досвідом роботи, їх власний досвід та приклади з життя, якісне обладнання для тренування, позитивна атмосфера на курсі та діалог з аудиторією перетворили навчання в цікавий та захоплюючий процес. Кожен учасник тренінгу відпрацював практичні дії:

– компресій грудної клітки;

– застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора та мішка Амбу;

– приведення людини в стабільне бокове положення;

–  зупинок  вузлових кровотеч та кровотеч кінцівок: накладання джгута  та турнікету CAT/СІЧ/SOFT, тампонування ран гемостатичним бинтом, накладання тиснучої пов’язки.

По завершенню Курсу, працівники ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА»  отримали цінні знання відповідно до стандартів МОЗ України та рекомендацій міжнародних організацій: European resuscitation council, American College of Surgeons та сертифікати.

Автор: Руслана СОЛОНЕНКО

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →