Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Маленькими кроками до перемоги

ІІ тур благодійного турніру з футболу «Я-Патріот!» пройшов насичено. На цей раз змагались маленькі футболісти 2014-2015 р.н. Футбольні матчі проходили за коловою системою, тому 9 команд мали змогу вдосталь насолодитись футболом та порівняти свої сили з кожною командою-учасницею. Для ще більшої емоційності, організатори турніру у положенні прописали пункт, де при нічийному результаті, команди пробивають пенальті. Якщо футбольна лотерея посміхнулась, то у підсумку +2 залікових очка, якщо ні, то 1 очко залишається. Така система додала адреналіну, як футболістам, так і батькам, які палко вболівали за своїх дітей. Серія пенальті була досить часто, таким чином усі набрались хорошого досвіду у їх пробиванні.
     Кожен матч відігравав дуже важливу роль. Усі команди прагнули показати хорошу гру на полі і здобути побільше перемог. Адже мінімальна втрата очок вирішувала місце у турнірній таблиці. Повноцінна картина турніру трималась інтригою до останніх матчів. Різниця очок між місцями була мінімальною (що свідчить про рівність команд).
В кінцевому результаті трійка призерів виглядала так:
1 місце – ФК «Чемпіон» м. Зборів;
2 місце – ФК «Єврошпон-Смига»;
3 місце – ФК «Лідер» м. Рівне.
  
Приємно було спостерігати за маленькими футболістами, які на закритті турніру, так красиво і голосно виконували гімн нашої держави. Вже із самого дитинства кожен із них є справжнім патріотом. Діти – це наше майбутнє. Разом до перемоги! Генеральний спонсор турніру «Я-Патріот!» ПрАТ «Єврошпон-Смига».


Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (0362) 67-17-37
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →