Commercial and industrial company
Ukraine is United
 
   

Request a call back

 

Яскраві емоції на турнірі «Utmost Cup»

Цими вихідними, впродовж чотирьох днів, ФК «Єврошпон-Смига» взяв участь у Міжнародному турнірі «Utmost Cup» у віковій категорії 2009 р.н., що проходив у м. Вінниця. 32 колективи з всієї України та з Республіки Молдова були розподілені на 8 груп по 4 команди.
    Перший ігровий день був не дуже вдалим для наших вихованців, адже два важливих групових матчі було програно:
1. ФК «Волинь» м. Луцьк 3:0 ФК «Єврошпон-Смига»;
2. ФК «Єврошон-Смига» 1:2 ФК «Зірка» м. Кропивницький.
Наступні дні стали набагато успішнішими. Наші футболісти змогли адаптуватись та показати майстерну гру: усі матчі завершувались лише із позитивними рахунками:
1. ФК «Зірка» м. Кропивницький 1:2 ФК «Єврошпон-Смига» (груповий етап);
2. ФК «Прем’єр-Нива» м. Вінниця 1:2 ФК «Єврошпон-Смига»;
3. ФК «Єврошпон-Смига» 1:0 ФК «Карпати» м. Львів;
4. ФК «Єврошпон-Смига» 2:1 СДЮCШОР м. Ужгород;
    Про високий рівень вінницького турніру говорить склад команд-учасниць: ФК «Динамо» м. Київ, ФК «Чорноморець» м. Одеса, ФК «Ворскла» м. Полтава, ФК «Волинь» м. Луцьк, ФК Львів, а також результати матчів, які були з мінімальною різницею, або ж нічийні.
    Незважаючи на хороші результати, смижани не стали одними із найкращих. Попри все, це був чудовий досвід – позмагатися з дитячими топ-командами України. Організатори турніру визнали Сідлярука Владислава кращим гравцем у команді.
   Мабуть, кожен знає, що Вінниця – це місто фонтанів, яке вабить красою, поєднанням класичної музики, танцювальних постановок та яскравих сюжетів. Футболісти, на чолі із своїм тренером Святославом Левковим, мали змогу насолодитись красою міста та отримати незабутні емоції від фонтанів, на яких демонстрували різні мульмедійні шедеври.

Автор: Олена Левкова

Call us, we will answer all your questions and place your order →
+38 (03656) 56-267
Learn the cost of production and obtain detailed advice you can send us a message →