Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Благодійний турнір “Я – Патріот” стартував!

Традиційно у весняний період ФК “Єврошпон-Смига” проводить дитячий фестиваль з футболу “Я-Патріот!”.

Цього року усі плани змінила війна. Але ми стараємось продовжувати жити та розвивати сферу дитячого футболу. Вспершу неділю травня відбувся І етап турніру “Я-Патріот!” (яка символічна назва) із благодійними цілями.

На це футбольне свято завітало 10 команд із сусідніх областей ( ДЮСШ Дубно, ФА Тернопіль, ФК “Олімп” Рівне, ФК “Лідер” Рівне, ФК “Чемпіон” Тернопіль, ФК “Чемпіон -2”, ФК “Волинь” Луцьк, ФК “Волинь-2”, ФК “Барса” Тернопіль), які були розподілені на дві групи.

Розпочавши боротьбу, кожен футболіст досить впевнено почував себе на полі. Зрозуміло, що будь-яка команда не застрахована від поразок, але і цей досвід піде гравцям на користь.

По завершенні групового етапу, визначилась четвірка найсильніших, де команди, які зайняли 2 місця в групі змагались за бронзові нагороди, відповідно з 1-го місця розігрували чемпіонський кубок.

Матч за 3 місце – ФК “Єврошпон-Смига” – ФК “Чемпіон” м. Тернопіль, подарував глядачам емоції. Батьки з обох команд максимально підтримували своїх дітей. Футболісти показували не тільки хорошу гру, але й характер, психологічну стійкість. Гравець із м. Тернопіль зміг відкрити рахунок і в цій грі більше ніхто не відзначився взяттям воріт. 1:0 – мінімальна перемога ФК “Чемпіон” м. Тернопіль.

Фінал, як завжди став видовищним. Емоції вирували як на футбольному полі, так і на трибунах. Було цікаво спостерігати за стилем гри та майстерністю обох команд. ФА Тернопіль зуміла двічі реалізувати свої моменти, які ФК “Волинь ” відквитати не зумів – 2:0.

У підсумку,

1 місце – ФА Тернопіль;

2 місце – ФК “Волинь” м. Луцьк;

3 місце – ФК “Чемпіон ” м. Тернопіль.

Разом до перемоги! Турнір проходить за сприяння та підтримки ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →