Торгово-промислова компанія
Україна Єдина

Замовити зворотній дзвінок

Боротьба Волинcької та Рівненської областей на футбольному турніру у Смизі

4-6 серпня відбувся футбольний турнір «Фаворит СUP 2021» за участі 15 команд 2012 р.н.

Колективи були розподілені на 3 групи, де згодом у вісімку найкращих виходили команди, які зайняли 1-2 місця та дві треті із кращими результатами. Майже у всіх групах, останній матч вирішував подальшу долю учасників, адже ніхто не хотів упускати шансу вийти у чвертьфінал турніру. Та від поразок не втекти, пари у ¼ виглядали так:

1. ФК “Лідер-2» м. Рівне – ФК «Здолбунів»;

2. ФК «Олімп» м. Рівне – ФК «Барса» м. Тернопіль;

3. ФК «Волинь» м. Луцьк – ФК «Біскупа» м. Тернопіль;

4. ДЮСШ Славута – ФК «Волинь-2» м. Луцьк.

Матчі цього етапу були видовищні та багаті на голи – 4+. Ніхто не хотів поступатись та боротись за титул найсильніших. Попри усі старання кожної команди у ½ вийшли дві команди із м. Рівне та дві із м. Луцьк.

Перший півфінал ФК «Лідер-2» м. Рівне – ФК «Волинь» м. Луцьк був емоційним та вартим уваги. В основний час зустрічі, попри численні моменти з обох сторін, завершився нічиєю – 1:1, що зумовило серію післяматчевих пенальті. Мінімально сильнішими у ній стали волинські футболісти, які реалізували три своїх спроби.

Другий півфінал ФК «Олімп» м. Рівне – ФК «Волинь-2» м. Луцьк став менш інтригуючим та більш ініціативним зі сторони рівнян, які й здобули перемогу із рахунком – 2:0.

Матч за бронзові нагороди не подарував видовища, адже гравці ФК «Лідер» м. Рівне вже на перших хвилинах пресенгували ФК «Волинь-2» м. Луцьк та перетворили це у швидкий м’яч. Практично усі атаки успішно завершувались на користь рівнян. Фінальний свисток сповістив рахунок – 5:1.

Фінальний поєдинок приємно здивував, адже більша половина вболівальників не очікувала такого результату. ФК «Волинь» м. Луцьк та ФК «Олімп» м. Рівне вже зустрічались на цьому турнірі на груповому етапі, де волиняни впевнено перемогли гравців із Олімпа. Та у головному матчі футбольного свята картина виглядала по-іншому. При рахунку 2:0 на користь Волині, гравець із м. Рівне не зміг реалізувати пенальті. Згодом команда виправила помилку свого одноклубника та забила гол. Інтрига трималась у повітрі до завершальних хвилин матчу, адже перевага була в один м’яч. Все ж, фінальний свисток ознаменував перемогу ФК «Волинь» м. Луцьк з рахунком 2:1 і приніс неймовірні емоції усьому колективу.