Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Чудові емоції наймолодших вихованців ФК «Єврошпон-Смига» у Львові

Літній період у дітей 2014 р.н. розпочався із турніру «Легенди Спартака 2021», що проходив у м. Львів. Участь у цьому футбольному святі взяло 12 команд, які були розподілені на 2 групи. Перший ігровий день комусь приніс смак перемоги, комусь – гіркоту поразки. Але з впевненістю можна сказати, що задоволення від гри отримали всі його учасники. Попри старанну гру наших маленьких футболістів, кількість залікових балів не дозволила їм піднятись вище 4 місця на груповому етапі.
     Стиковий матч відбувся з відомою командою ФК «Карпати» м. Львів, де смижани показали яскравий атакувальний футбол та мали кілька небезпечних моментів, але у цей день ворота львівських вихованців залишились «сухими». Фінальний свисток сповістив про мінімальну перемогу суперників – 1:0.
     На цьому турнірі вихованці ФК «Єврошпон-Смига» отримали цінний футбольний досвід, побачили гру інших команд та занурились в атмосферу турніру. Це звичайно, прекрасний поштовх для дітей, мотивація прагнути до досконалості.  У такому віці участь на турнірах, в першу чергу – це спілкування, дружба, взаєморозуміння та адаптація до змагальної діяльності.
    Разом зі своїм наставником – Владиславом Герасимчуком, діти мали змогу відвідати львівський аквапарк та погуляти старовинними вулицями міста, де отримали велику кількість позитивних емоцій.

Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →