Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Чудовий початок 2021 року для ФК «Єврошпон-Смига»

2021 рік вдало розпочався для футболістів дитячо-юнацького ФК «Єврошпон-Смига». Вже напередодні свят вихованці тренера Майбороди Дмитра  2012-2013 р.н. відвідали зимовий турнір «Галицькі канікули», що проходив у м. Львові. Участь у цьому футбольному фестивалі взяло 7 команд (ФК «Карпати» м. Львів, ФК «Галичина» Львів, «Клуб Лева-1», «Клуб Лева-2» , ФК «NIKA» Івано-Франківськ, «Junior Club» м. Львів),  тому нашим дітям вдалось порівняти власні сили із кожним, адже матчі відбувались за коловою системою. В кінцевому результаті 4 перемоги та 2 поразки. Хочеться відмітити, що двічі наші футболісти потішили глядачів  феєрією голів, перегравши суперників із рахунками 9:0 та 9:1. На цьому турнірі вихованці ФК «Єврошпон-Смига» дослухались до підказок свого тренера та боролись до останніх хвилин. Хороша реалізація голів, змістовні матчі у підсумку дали 12 очок та заслужене третє місце. Приходчука Богдана – гравця нашої команди  визнали кращим гравцем турніру.
     На цьому поїздка до Львова не закінчилась. Футболісти мали змогу відчути справжню новорічну атмосферу прогулявшись центром міста Лева, що славиться своєрідністю святкування Новорічних та Різдвяних дійств на Галичині.
    Трішки старші вихованці нашого клубу 2010-2011 р.н. група тренера  Дем’янчука Василя відвідали вже відомий «Фестиваль чемпіонів» у м. Тернопіль, де за регламентом не має залікових очок в турнірній таблиці. Цей формат змагань запозичено у провідних футбольних Європейських державах, де під час тренування і турнірів юних футболістів, не ставить за мету виграти і стати переможцем, а отримати задоволення від гри і удосконалити свої вміння та навички.      
    Незважаючи на статус товариських матчів, смижани продемонстрували свою майстерність, здолавши всіх своїх суперників. Саме такі турніри дають змогу провести кожен матч без хвилювань та отримати великий досвід. По завершенню турніру організатори подарували кожному гравцеві цінні призи.
Вітаємо ФК «Єврошпон-Смига» з вдалим початком змагального процесу. Також дякуємо ПрАТ «Єврошпон-Смига» за фінансову та організаційну підтримку для участі юних футболістів у даних змаганнях.

           


Автор:Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (03656) 56-267
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →