Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

ФК “Єврошпон-Смига” в гостях у Школи Фонду “Реал Мадрид” ГО «Епіцентр — дітям»

24 грудня вихованці ФК “Єврошпон-Смига” завітали в гості до Соціально-спортивної школи Фонду “Реал Мадрид” ГО «Епіцентр — дітям» у м. Тернопіль.

Громадська організація «Епіцентр – дітям» предсталяє мережу соціально-спортивних шкіл Фонд «Реал Мадрид» в Україні. Фонд «Реал Мадрид» – це організація, що впроваджує соціальну діяльність ФК «Реал Мадрид» на міжнародній арені. На сьогодні працює 900 соціально-спортивних проєктів, спрямованих на виховання, інтеграцію та кооперацію для соціально-захищених та незахищених верств населення, для дітей які опинилися у складних соціально-економічних умовах. Фонд нараховує понад 450 шкіл у 80 різних країнах світу на 5 континентах.

В Україні першу школу Фонду «Реал Мадрид» ГО «Епіцентр — дітям» відкрила в жовтні 2018 року у Тернополі. Сьогодні мережа соціально-спортивних шкіл працює в 12 локаціях на Тернопільщині, Хмельниччині, в м. Ірпінь та м. Київ. На цей час у всій мережі займаються майже 700 дітей.

Таким чином, на сьогодні це єдина в Україні мережа соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид»

Тепла дружня атмосфера з першої хвилини налаштувала всіх учасників на позитивну зустріч. Спільне заняття за методологією Фонду “Реал Мадрид” викликало масу яскравих емоцій у дітей. Отримавши заряд позитиву після ігор, діти обмінялися подарунками та подякували один одному за гарно проведений час.

Щиро дякуємо колективу та діткам школи за гостинність. Тепер чекаємо вас в гості у Смизі!

Разом зробимо світ добрішим!

Фото  http://epicentr-children.org/index.php?page=196

#епіцентр_дітям

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (03656) 56-267
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →