Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Футбольний тиждень смижан

Літо 2021 розпочалося для вихованців ФК «Єврошпон-Смига» дуже спекотно, адже червень був дуже насичений футбольними подіями. Найменші футболісти 2014 р.н. відвідали турнір «Кубок Буковеля». Участь взяло 10 команд, які були розподілені на дві групи. Згодом колективи ділились на Лігу Чемпіонів та Лігу Європи. Не набравши достатньої кількості очок, наша команда боролась за титул кращого у Лізі Європи. Матчі у цій стадії були нелегкими та дітлахам не вдалось реалізовувати усі моменти. В результаті 3 нічиї та 1 перемога. Ми треті! Грома Мартін заслужено отримав кращого гравця в команді. Крім того, діти мали змогу насолодитись красивими краєвидами Карпатських гір та весело провести час із командою та тренером.
    Футболісти вікової категорії U-8 відвідали турнір Пам’яті воїна АТО Івана Дедуха, що проходив у м. Тернопіль. Матчі проходили по коловій системі, де кожен міг порівняти свою майстерність із всіма учасниками футбольного дійства.
   Результати матчів мали такий вигляд:
1) ФК «Єврошпон-Смига» 2:1 ФК «Ніка-05» м. Івано-Франківськ;
2) ФК «Кристал» м. Чортків 0:2 ФК «Єврошпон-Смига»;
3) ФК «Єврошпон-Смига» 2:3 ФК «Барса» м. Тернопіль;
4) ФК «Єврошпон-Смига» 7:1 ФК «Барса-2» м. Тернопіль;
5) «Єврошпон-Смига» 7:2 ФК «Нива» м. Тернопіль».
     На цьому турнірі кожен вихованець зі Смиги проявив свої найкращі техніко-тактичні навички. У підсумку, зустріч із командою ФК «Барса»  м. Тернопіль завадила стали переможцями турніру. ФК «Єврошпон-Смига» – срібний призер турніру Пам’яті воїна АТО Івана Дедуха. Організатори турніру визнали В’ячеслава Гром’яка кращим гравцем у команді, а титул кращого захисника турніру виборов Богдан Приходчук!

Активно підтримуємо та сприяємо участі у футбольних змаганнях вихованців ФК «Єврошпон-Смига».


Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (03656) 56-267
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →