Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Срібні нагороди смижан у Здолбунові

14-16 травня  вихованці ФК «Єврошпон-Смига» U-13 взяли участь у футбольному турнірі «Кубок Здолбунова». Захід був проведений за організаційної підтримки ФК «Єврошпон-Смига», ДЮСШ м. Здолбунів та Здолбунівської міської ради.
     Участь у цьому турнірі взяли 7 команд, які мали змогу зіграти матчі за системою «по колу». Мабуть, це одна із найсправедливіших систем у проведенні змагань, адже кожна команда має змогу порівняти свою фізичну, технічку та тактичну підготовку із всіма учасниками.
   У місті Здолбунів вперше організовано футбольний дитячий турнір, тому організатори доклали максимум зусиль, щоб він пройшов на високому рівні. Красиве урочисте відкриття та оригінальні подарунки всім командам-учасницям, надихнули дітей на демонстрацію своєї футбольної майстерності. Не дивлячись на те, що наша команда, у більшості складу виступали молодшими гравцями – 2009 р.н. , вони гідно протистояли своїм суперникам:
1. ФК «Єврошпон-Смига» 1:0 ДЮСШ-2 м. Луцьк;
2. ФК «Єврошпон-Смига» 1:0 «BRW-BIK» м. Володимир-Волинський;
3. ФК «Єврошпон-Смига» 2:1 ФК «Верес» м. Рівне;
4. ФК «Єврошпон-Смига» 5:0 ФК «Енергетик» м. Нетішин;
5. ФК «Єврошпон-Смига» 5:0 ФК «Олімп» м. Рівне.

   Останній поєдинок із місцевою командою ДЮСШ м. Здолбунів видався своєрідним фіналом, адже до цього матчу обидві команди підійшли лише із перемогами та із однаковим багажем очок. Тому гра видалася дуже цікавою, емоційною із безкомпромісною боротьбою. Фінальний свисток зафіксував рахунок – 1:1. При цьому результаті переможця довелось визначати за додатковими показниками: за різницею забитих та пропущених м’ячів, яка краща виявилась у здолбунівських футболістів. А смижани задовільнились срібними нагородами.
    Організатори змагань нагородили призами кращих гравців ФК «Єврошопон-Смига»  на турнірі у номінаціях: воротар – Назар Новак, захисник – Владислав Грицевич та кращий у команді – Владислав Сідлярук. Саме ці юні футболісти за гарною традицією команди,  на наступному тренуванні після змагань, виконали пісню для своїх футбольних друзів та батьків.
    Проаналізувавши участь у цьому турнірі, за словами тренера, можна зробити висновок. Діти цього року лише почали свої змагання у форматі 11х11 на велике поле. Тому у перших матчах відчувалась певна неузгодженість у командних діях,  та від матчу до матчу, юнаки  почали краще розуміти вимоги тренера та демонструвати якісніший футбол.

Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (03656) 56-267
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →