Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Традиційний Кубок «Друзі Єврошпону» у Смизі

Традиційно у Смизі відбувся футбольний турнір «Друзі Єврошпону» серед любителів футболу вікової категорії 40+. Майстерність, техніка прийому м’яча , філігранність пасу, сила удару, бачення поля та інші футбольні чесноти нікуди із віком не зникли в учасників змагання, а запал та бажання виграти в кожній ігровій ситуації надає таким турнірам особливого колориту. У цьому чудовому святі взяло участь 6 команд: м. Рівне, м. Луцьк, м. Дубно, м. Камінь-Каширський, м. Чернівці та смт. Смига. Усі команди були розподілені на дві групи, матчі проходили у форматі 8+1. Про зріле ставлення до футболу, досвід, напругу боротьби, говорять результати матчів групового етапу, де в кожному матчі перемагала команда з різницею не більше в один гол:
1) м. Рівне 1:1 м. Камінь-Каширський;
2) м. Луцьк 0:1 смт Смига;
3) м. Камінь-Каширський 2:1 м. Дубно;
4) смт Смига 1:0 м. Чернівці;
5) м. Дубно 1:1 м. Рівне;
6) м. Чернівці 0:1 м. Луцьк.
Для того, щоб зберегти інтригу та вдосталь насолодитись футболом організатори продумали систему, щоб команди, які зайняли 1-2 місця зіграли півфінальні матчі, результати були такими :
1) смт Смига 1:0 м. Рівне;
2) м. Камінь-Каширський 0:0 (пен. 4:3) м. Луцьк.
Матч за 5 місце м. Дубно – м. Чернівці  – 3:1 на користь наших земляків.
Матч за 3 місце став своєрідним міжобласним дербі між ветеранами м. Луцьк та м. Рівне.  Ніхто не хотів поступатись , лише наприкінці гри , рівняни забили гол, який і став для них переможний, та приніс бронзові нагороди.
Фінал: смт Смига – м. Камінь-Каширський,  викликав бурю емоцій у глядачів та учасників. Кожен по максимуму застосовував свої технічні та тактичні навички. Та все ж місцева команда з мінімальним рахунком – 1:0 вириває перемогу та стає володарем трофею «Друзі Єврошпону».  Отже, смижани не пропустили ні одного м’яча , а кожен матч перемагали із стабільним результатом  – 1:0.
   Слід відмітити відмінну організацію турніру, де на відкритті запальним, майстерним виконанням учасників змагань привітали дівчатка танцювального ансамблю Смизької дитячої музичної школи. Всіх гостей від імені головного спонсора ПрАТ «Єврошпон-Смига» пригощали різноманітними смаколиками. А кожна команда отримала в нагороду оригінальні подарунки. Свій приз отримав і найстарший футболіст на цьому турнірі – Дідух Володимир Федорович з м. Луцьк.
    Гарна травнева погода, гостинність господарів та красивий футбол панували цього дня у Смизі.

Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (03656) 56-267
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →