Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Яскраві емоції на турнірі «Utmost Cup»

Цими вихідними, впродовж чотирьох днів, ФК «Єврошпон-Смига» взяв участь у Міжнародному турнірі «Utmost Cup» у віковій категорії 2009 р.н., що проходив у м. Вінниця. 32 колективи з всієї України та з Республіки Молдова були розподілені на 8 груп по 4 команди.
    Перший ігровий день був не дуже вдалим для наших вихованців, адже два важливих групових матчі було програно:
1. ФК «Волинь» м. Луцьк 3:0 ФК «Єврошпон-Смига»;
2. ФК «Єврошон-Смига» 1:2 ФК «Зірка» м. Кропивницький.
Наступні дні стали набагато успішнішими. Наші футболісти змогли адаптуватись та показати майстерну гру: усі матчі завершувались лише із позитивними рахунками:
1. ФК «Зірка» м. Кропивницький 1:2 ФК «Єврошпон-Смига» (груповий етап);
2. ФК «Прем’єр-Нива» м. Вінниця 1:2 ФК «Єврошпон-Смига»;
3. ФК «Єврошпон-Смига» 1:0 ФК «Карпати» м. Львів;
4. ФК «Єврошпон-Смига» 2:1 СДЮCШОР м. Ужгород;
    Про високий рівень вінницького турніру говорить склад команд-учасниць: ФК «Динамо» м. Київ, ФК «Чорноморець» м. Одеса, ФК «Ворскла» м. Полтава, ФК «Волинь» м. Луцьк, ФК Львів, а також результати матчів, які були з мінімальною різницею, або ж нічийні.
    Незважаючи на хороші результати, смижани не стали одними із найкращих. Попри все, це був чудовий досвід – позмагатися з дитячими топ-командами України. Організатори турніру визнали Сідлярука Владислава кращим гравцем у команді.
   Мабуть, кожен знає, що Вінниця – це місто фонтанів, яке вабить красою, поєднанням класичної музики, танцювальних постановок та яскравих сюжетів. Футболісти, на чолі із своїм тренером Святославом Левковим, мали змогу насолодитись красою міста та отримати незабутні емоції від фонтанів, на яких демонстрували різні мульмедійні шедеври.

Автор: Олена Левкова

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (03656) 56-267
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →