Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Заслужені та мотивуючі нагороди найменших вихованців «ФК «Єврошпон-Смига»

Маленькі діти дуже енергійні, усе сприймають, як веселу гру, вони є щирими та відвертими.

Саме на цьому тижні найменші вихованці ФК «Єврошпон-Смига», на чолі з тренером Владиславом Герасимчуком, відвідали одноденний турнір «Zboriv Cup 2021» у м. Зборів (Тернопільська обл.).

Участь у цьому турнірі взяло 12 команд, які були розподілені на 2 групи. Старання наших футболістів виявились немарними. У підсумку, наша команда вийшла у півфінальну частину з першого місця, а результати матчів були наступними:

1. ФК «Єврошпон-Смига» 2:0 ДЮСШ Зборів;

2. ФК «Еліта» Бучач 0:7 ФК «Єврошпон-Смига»;

3. ФК «Єврошпон-Смига» 1:0 ФК «Чемпіон» м. Тернопіль;

4. ФК «Вишневець» 0:0 ФК «Єврошпон-Смига»;

5. ФК «Єврошпон-Смига» 1:2 ФК «Барса» м. Тернопіль.

1/2 не подарувала інтриги для глядачів, тому що ФК «Еліта-2» м. Бучач взяв гру під свій контроль та вдало реалізував свої моменти, у підсумку – 3:0.

Матч за 3 місце звів між собою команди, які зупинились за крок до головного трофею – ФК «Єврошпон-Смига» – ФК «Чемпіон» м. Тернопіль. Матч дещо був схожим на ½, але цього разу ініціативнішими стали смижани. Вони дослухались до настанов свого тренера і, завдяки індивідуальним якостям кожного футболіста з команди, змогли впевнено перемогти із рахунком 3:0. ФК «Єврошпнон-Смига» заслужений бронзовий призер турніру «Zboriv Cup 2021».

Організатори турніру визнали Мартіна Грому кращим гравцем у команді. Гравці отримали незабутні емоції, повністю поринувши в атмосферу змагань, проявили свої найкращі вміння та навички.

Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (03656) 56-267
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →