Торгово-промислова компанія
Україна Єдина
 
   

Замовити зворотній дзвінок

 

Про підприємство

ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» лідер серед виробників шпону струганого в Україні.

Ми вміємо і знаємо як працювати з деревиною! Наша продукція це поєднання високих технологій та майже сторічного досвіду поколінь. Історія нашого підприємства розпочинається в ХІХ столітті із заснуванням Смизького деревообробного комбінату. Сьогодні вікові знання та сучасне високотехнологічне обладнання є запорукою виробництва продукції вищого ґатунку.

Якість нашої продукції — шпону струганого, зрощеного (кромка), пиломатеріалів забезпечує висококваліфікований персонал та налагоджена система контролю, що засвідчено Сертифікатом відповідності системи управління якістю ISO 9001:2009.

Беззаперечно відмінні характеристики нашої продукції це і висока якість сировини з котрої вона виготовлена. Сьогодні наше підприємство виготовляє шпон дуба, ясеня, сосни, бука, вільхи, клена, що відповідає міжнародним вимогам. Це продукція добре знана не лише в Україні, а й за її межами. Нашими постійними партнерами є підприємства Польщі, Литви, Греції, Іспанії, Данії, Словаччини.

Активно займаючись виробництвом ми ніколи не забуваємо піклуватись про наших працівників та наше селище. ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» — це підприємство котре постійно інвестує в соціальні проекти та програми. Ми дбаємо про добробут наших працівників, створюємо їм комфортні умови праці та дозвілля, підтримуємо дитячий духовий оркестр, допомагаємо розвитку фізичної культури та спорту у селищі, створили та підтримуємо дитячий футбольний клуб.

Ефективно працюючи у напрямку своєї діяльності ми ніколи не зупиняємось на досягнутому, завжди йдемо вперед, на зустріч вимогам та потребам нашого клієнта. Працюючи швидко, злагоджено та гнучко ми на найвищому рівні виконаємо замовлення нашого клієнта, будь це велика меблева фабрика чи невеличкий столярний цех.

Ми завжди раді співпраці з Вами!
Зателефонуйте, ми відповімо на всі виниклі питання і оформимо ваше замовлення →
+38 (0362) 67-17-37
Дізнатися вартість продукції і отримати докладні консультації можна відправивши нам повідомлення →