Торгово-промышленная компания
Украина Единая
 
   

Заказать обратный звонок

 

Благодійний турнір «Я — Патріот» стартував!

Традиційно у весняний період ФК «Єврошпон-Смига» проводить дитячий фестиваль з футболу «Я-Патріот!».

Цього року усі плани змінила війна. Але ми стараємось продовжувати жити та розвивати сферу дитячого футболу. Вспершу неділю травня відбувся І етап турніру «Я-Патріот!» (яка символічна назва) із благодійними цілями.

На це футбольне свято завітало 10 команд із сусідніх областей ( ДЮСШ Дубно, ФА Тернопіль, ФК «Олімп» Рівне, ФК «Лідер» Рівне, ФК «Чемпіон» Тернопіль, ФК «Чемпіон -2», ФК «Волинь» Луцьк, ФК «Волинь-2», ФК «Барса» Тернопіль), які були розподілені на дві групи.

Розпочавши боротьбу, кожен футболіст досить впевнено почував себе на полі. Зрозуміло, що будь-яка команда не застрахована від поразок, але і цей досвід піде гравцям на користь.

По завершенні групового етапу, визначилась четвірка найсильніших, де команди, які зайняли 2 місця в групі змагались за бронзові нагороди, відповідно з 1-го місця розігрували чемпіонський кубок.

Матч за 3 місце — ФК «Єврошпон-Смига» — ФК «Чемпіон» м. Тернопіль, подарував глядачам емоції. Батьки з обох команд максимально підтримували своїх дітей. Футболісти показували не тільки хорошу гру, але й характер, психологічну стійкість. Гравець із м. Тернопіль зміг відкрити рахунок і в цій грі більше ніхто не відзначився взяттям воріт. 1:0 — мінімальна перемога ФК «Чемпіон» м. Тернопіль.

Фінал, як завжди став видовищним. Емоції вирували як на футбольному полі, так і на трибунах. Було цікаво спостерігати за стилем гри та майстерністю обох команд. ФА Тернопіль зуміла двічі реалізувати свої моменти, які ФК «Волинь » відквитати не зумів — 2:0.

У підсумку,

1 місце — ФА Тернопіль;

2 місце — ФК «Волинь» м. Луцьк;

3 місце — ФК «Чемпіон » м. Тернопіль.

Разом до перемоги! Турнір проходить за сприяння та підтримки ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Позвоните, мы ответим на все возникшие вопросы и оформим ваш заказ →
+38 (03656) 56-267
Узнать стоимость продукции и получить подробные консультаци можно отправив нам сообщение →