Торгово-промышленная компания
Украина Единая
 
   

Заказать обратный звонок

 

Досвідчена гра любителів футболу у Камінь-Каширську

Футбольна команда активістів та любителів спорту «Єврошпон-Смига» взяла участь у турнірі, який проходив у м. Камінь-Каширський.

Участь у цьому футбольному святі взяло 6 команд. Жеребкуванням визначилось 2 групи, які за коловою системою зіграли між собою.

Нашими суперниками на груповому етапі стали: місцева команда із м. Камінь-Каширський, яка перемогла смижан із рахунком – 3:1 та колектив із м. Володимир-Волинський, в якому ФК «Єврошпон-Смига» поступився із мінімальною перевагою – 2:1. У матчі за 5 місце наші футболісти змогли відігратись та перемогти у команди «Волинь» із м. Луцьк – 2:1. На жаль, команда із Смиги була представлена польовим гравцем на воротах. Можливо, саме це, в певній мірі, вплинуло на результат.

Хотілось би зауважити, що не дивлячись на свій вік, усі команди діяли на полі з повною самовіддачею, чого, на превеликий жаль, деколи так бракує юним футболістам.

Надзвичайно приємно, що спорт займає важливе місце у житті кожного, і всі із задоволенням приділяють своєму фізичному розвитку достатньо вільного часу.

По завершенні турніру, усіх чекав чудовий фуршет на березі озера. Усі учасники були вражені теплотою прийому та красою природи.

Приємно, що мер міста та його друзі розвивають свою громаду та не забувають про спорт. Адже вважають, що всі фактори розвитку взаємопов’язані та об’єднують .

Дякуємо за хороший турнір, чудові емоції, щире спілкування. Також подяка генеральному спонсору ПрАТ «Єврошпон-Смига» за фінансову підтримку у поїздці.

Бажаємо всім учасникам гарного настрою, здоров’я та наснаги!

Позвоните, мы ответим на все возникшие вопросы и оформим ваш заказ →
+38 (03656) 56-267
Узнать стоимость продукции и получить подробные консультаци можно отправив нам сообщение →