Торгово-промышленная компания
Украина Единая
 
   

Заказать обратный звонок

 

Дві нічиї ФК «Єврошпон-Смига» у матчах Чемпіонату України

      І тур другого кола ДЮФЛУ пройшов на місцевому стадіоні «Меблевик» із сильною командою ДЮСШ-1 м. Хмельницький.  У цьому турі обидві вікові групи ФК «Єврошпон-Смига» хотіли виправити  ситуацію перших матчів із цією командою (дві прикрі поразки). Тому важливо було вибороти хоча б декілька очок у клубний резерв.

     По традиції першими розпочали юнаки 2005-2006 р.н. Вже на початку зустрічі смижанин Денис Фенюк відкрив рахунок та подарував надію на подальший позитивний результат. Тайм проходив із взаємними атаками. Вже по його завершенні наші гості відзначились двічі та змогли обійти ФК «Єврошпон-Смига». При рахунку 2:1 футболіст ДЮСШ-1 м. Хмельницький не реалізував пенальті, яке призначив арбітр. Цей момент зіграв не на користь гостей, а смижанам, в свою чергу, подарував шанс, як мінімум зрівняти рахунок. Що й сталось в середині другого тайму. Той же Денис Фенюк оформив дубль та зрівняв рахунок. Фінальний свисток сповістив про нічийний результат – 2:2.

         У віковій категорії U-15 спочатку активнішими стали гості, потім ініціативу перейняли смижани. Обидва тайми проходили із різкими атаками, як з однієї так і з іншої сторони. Усі з нетерпінням чекали побачити м’яч у воротах ДЮСШ-1 м. Хмельницький. Та попри сильне бажання, ніхто так і не зміг відкрити рахунок. У підсумку, безгольова нічия – 0:0.

     Ці результати показали, що ні в якому разі не потрібно опускати руки, знаючи, що перед тобою сильний суперник. Тільки старання, 100% викладання на полі допоможуть досягати позитивний результат.

      ПрАТ «Єврошпон-Смига» забезпечує фінансову підтримку ФК «Єврошпон-Смига» у матчах ДЮФЛУ.

Автор: Олена Левкова

Позвоните, мы ответим на все возникшие вопросы и оформим ваш заказ →
+38 (03656) 56-267
Узнать стоимость продукции и получить подробные консультаци можно отправив нам сообщение →