Торгово-промышленная компания
Украина Единая
 
   

Заказать обратный звонок

 

Гранд українського футболу «Динамо» підписав угоду про співпрацю з ФК «Єврошпон-Смига»

14 квітня відбулася унікальна історична подія для розвитку дитячого футболу на території Рівненщини. Смизький дитячий футбольний клуб «Єврошпон-Смига» підписав УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ з дитячою футбольною школою «Динамо»/Київ/». На запрошення керівництва академії «Динамо» представники ФК «Єврошпон-Смига» завітали на базу ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського у Києві. У підписанні взяли участь директор ДЮФШ «Динамо» Олександр Іщенко, заступник директора Володимир Жаріков, президент ФК «Динамік» Валерій Радченко, президент ФК «Єврошпон-Смига» Василь Антонюк, виконавча директорка Оксана Костюк, старший тренер Василь Войтович.

Угода про співпрацю з грандом українського футболу – це можливість для кожного вихованця нашого клубу навчатися за тренувальною програмою «Динамо», проходити стажування на тренувальній базі київської академії, а кращі гравці нашого клубу матимуть можливість безкоштовно навчатися у школі «Динамо».

         Головне завдання, яке відтепер стоїть перед ФК «Єврошпон-Смига» — це якісний відбір та підготовка дітей, які навчатимуться в клубі. За словами керівництва школи «Динамо»: «Без співпраці з дитячими футбольними клубами, які знаходяться в невеличких містечках та громадах, неможливий розвиток дорослого українського футболу».

Крім того, дана угода – це шанс, не тільки для тренерів смизького клубу, а також для тренерів дитячих футбольних клубів Рівненської та Тернопільської області, отримати знання та досвід київських колег, які проводитимуть, на базі стадіону «Єврошпон-Смига», практичні заняття, семінари, лекції та конференції.

Згідно цієї угоди ФК «Єврошпон-Смига» має право проводити селекційну роботу на користь «Динамо» на території Рівненської та Тернопільської областей та представляти інтереси цих областей щодо питань дитячо-юнацького футболу перед ДЮФШ «Динамо».

       ФК «Єврошпон-Смига» став 12 клубом, з яким підписана така угода.

Співпраця ФК «Єврошпон-Смига» з брендом українського футболу «Динамо» – є свідченням того, що навіть у маленькому селищі можна якісно та професійно робити справу. Головне – це надійна команда та віра в те, що все обов’язково вдасться.

Позвоните, мы ответим на все возникшие вопросы и оформим ваш заказ →
+38 (03656) 56-267
Узнать стоимость продукции и получить подробные консультаци можно отправив нам сообщение →