Торгово-промышленная компания
Украина Единая
 
   

Заказать обратный звонок

 

Школа Фонду «Реал Мадрид» Епіцентр-дітям» в гостях у ФК «Єврошпон-Смига»

У Смигу завітали вихованці соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид» Епіцент- дітям» на чолі з президентом організації Ярославом Нестровичем. Гості приїхали з тернопольської локації соціальних шкіл. Саме тут у 2018 році була відкрита перша така школа, а вже на сьогодні мережа соціально-спортивних шкіл працює в 12 локаціях на Тернопільщині, Хмельниччині, в м. Ірпінь та м. Київ. На цей час у всій мережі займаються майже 700 дітей. Це єдина в Україні мережа соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид»

Громадська організація «Епіцентр – дітям» предсталяє мережу соціально-спортивних шкіл Фонд «Реал Мадрид» в Україні. Фонд «Реал Мадрид» – це організація, що впроваджує соціальну діяльність ФК «Реал Мадрид» на міжнародній арені. На сьогодні працює 900 соціально-спортивних проєктів, спрямованих на виховання, інтеграцію та кооперацію для соціально захищених та незахищених верств населення, для дітей які опинилися у складних соціально-економічних умовах. Фонд нараховує понад 450 шкіл у 80 різних країнах світу на 5 континентах.

Висадження зелених насаджень спільно з вихованцями школи «Епіцентр-дітям» — стало символічним початком зародження нових міцних дружніх стосунків між організаціями. Після цього тренер школи Фонду «Реал Мадрид «Епіцентр — дітям» провів заняття для дітей на тему «Командоутворення». Далі товариська гра між командами, де команди, обираючи собі назву, вигадали девіз нашої зустрічі — «Реальна Смига». Вихованці тернопільської школи подарували смизькій команді м’яч та браслети з надписами цінностей, які є невід’ємною складовою системи навчання у соціально-спортивній школі. І на завершення — спільний пікнік для дітей, адже вихованці витратили багато енергії за цілий день.

Атмосфера щирих веселих дитячих емоцій та легкості панували весь день на футбольному стадіоні, де проходила зустріч. Адже громадські організації пропагують спільні цінності: повага, мотивація, відповідальність.

Захід відбувся за сприяння ПрАТ «Єврошпон-Смига». Наше підприємство постійно долучається до підтримки ініціатив, які сприяють обміну досвідом та отриманню позитивних емоцій у дітей.

Позвоните, мы ответим на все возникшие вопросы и оформим ваш заказ →
+38 (03656) 56-267
Узнать стоимость продукции и получить подробные консультаци можно отправив нам сообщение →